BİZ KİMİZ ?

Kuyumcu LED® , 2010 yılında gelişmeye açık şirket olarak kurulmuştur. Dünya pazarının önemli markalar ile çalışmaktayız.
LED ve LED aydınlatma konularında odaklanmış uzman ve deneyimli bir firmadır.
Türkiye LED ve LED aydınlatma pazarının önde gelen firmalarındandır.
Uluslararası alanda LED ve LED aydınlatma ticaretiyle uğraşan Türk şirketlerindendir.
Türkiye pazarında en büyük müşteri portföyüne sahip firmalardan biridir.

DAİMA İYİ KALİTE
Üretim aşamasındaki ürünlerimizin kontrolünü test makinelerinde ve farklı ısılarda yaşlanma testlerine tabi tutarak yaptırıyoruz. Deneyimli kalite kontrol ekibimiz üretimin her aşaması ile ilgilenmektedir. İlk aşama olan hammadde hazırlığından son aşama olan ürünlerin paketlenmesine kadar her konuya özen gösteriyoruz. Üstelik ürünlerimizde sadece Amerikan ve Tayvan malı çipler kullanıyoruz. Yurtdışındaki üretici firmalarımızı düzenli denetleme ziyaretleri ile kontrol altında tutuyoruz. Böylelikle, kalitemizin sürekli gelişmesi ve standart olmasını garanti altına alıyoruz.

REKABETÇİ FİYATLAR
Müşterimiz olduğunuz takdirde, size Avrupa’nın kalite standartlarını ve ciddiyetini, emek gücünü, yönetim deneyimlerini, saldırgan ve esnek fiyatlandırmayı ve daha bir çok ayrıcalığı sunuyoruz.

HIZLI TESLİMAT
Siparişlerinizi tarafımıza ilettiğiniz andan itibaren planlamamıza dahil ederek bildirdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

SATIŞ SONRASI TEKNİK SERVİS
Mühendislerimiz standart gereksinimler dışında, özel ihtiyaçlarınıza özel çözümler de sağlamaktadır.

VE DAHA FAZLASI
Lütfen ihtiyaçlarınızı bize bildirmekten çekinmeyin. İnanıyoruz ki, müşterimizin memnuniyeti ve kazancı bizim kazancımız olduğu kadar kayıpları da bizim kaybımız olacaktır. Bu kayıpların önüne ise ancak ekonomik olduğu kadar kaliteli olan ürünlerle veya diğer alternatiflerle geçilebileceğinin bilincindeyiz.

Önemli Bilgilendirme!
Sitemizde Yer Alan Projelerin, Görsellerin ve Yazilarin ‘’TAMAMI’’ firmamızın imzasını taşımaktadır.
Web sitemizdeki, sosyal ağlardaki ‘’Kuyumcu LED’’ imzası ile paylaşılan, yayınlanan metin, görsel ve tasarımlar 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği korunmakta olup kopyalanamaz, kullanılmaz ve başka sitelerde yayınlanamaz!