Keşif

Altın, Pırlanta, Saat, Mücevherat gibi sektörlerde hizmet veren mağazalarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz LED aydınlatma sistemleri için, gönül rahatlığıyla sektöründe lider konumda olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Yapılan ön görüşme sonrası, ihtiyaç duyulması halinde yerinde keşif yaparak, yapılacak işi projelendiriyor ve size detaylı bilgi sunuyoruz. Profesyonel olarak yerinde keşif, plan ve projelendirme talepleriniz için, müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ürün Tasarımı

Yıllardır LED aydınlatma sektöründe yer almamız, çoğu kurumsal firma ile çalışmamız, bir çok bilgi ve tecrübe edinmemize olanak sağlamıştır. Edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimize dayanarak, en kaliteli şekilde ihtiyacınız doğrultusunda mekanınıza özel tasarımlarla aydınlatma çözümlerini sunmaktayız. LED aydınlatma sistemlerini mekanınıza özel olarak tasarlayarak ürünlerinizin satılmasını arttırmakla kalmıyor, aynı zamanda mekanınızın kalitesine kalite katıyoruz. Üstelik LED teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketimiyle enerji tasarrufu yapacaksınız.

Bakım

Kuyumcu LED olarak proje, üretim ve teknik ekibimizi özenle seçmekteyiz. Ekibimizde; mühendisler ve teknik personellerimiz görev almakta ve her bir personelimiz gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Ana başarımızın kaynağının uzman ve yeniliklere açık ekibimizle birlikte çalışmaktan olduğunun farkında ve bilincindeyiz. Bu sayede gerekli bakım, onarım hizmetlerini profesyonel olarak yapmakta ve hizmet sonrası da %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Bakım, Onarım ve Teknik Servis için ihtiyaçlarınız için bizi aramaktan çekinmeyiniz.